MÖBLER / Soffor / Soffa 8985493
nr 898 5493
Soffa
Senempire, längd: . 205 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:01:51
150 kr
250 kr
Senempiren
Soffa
Kondition: slitage, skador
nr 898 5493
Soffa
Senempire, längd: . 205 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 2 juni 2014 |
Senempiren